
nailpop 360度旋转猫眼磁铁,适用于金属颗粒猫眼凝胶,玻璃珠美甲磁铁,具有优异的光吸收效果,强力磁铁,适合初学者DIY和美甲沙龙使用。
SKU: sb260319142739097556798
Price and availability
HK$96.05
規格
1 Set
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1 Set
| Material | Magnet |
| Color | Multicolor |
| Type | Nail Art Magnet |
| Power Supply | None |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 15 cm |
| 寬度 | 25 cm |
| 尺碼 | 5 cm |
| SKU | sb260319142739097556798 |
Brand Name: nailpop
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/nailpop-sc-0142156961.html
Quality: 5876766 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.