Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جہاز جمیل
顏色: 白色 | 3 photo(s)
8GB+256GB
| Color | Gold |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | itel |
| Model | Itel Super 26 Ultra |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.8" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 144 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1.5K |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw25092503003979086 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جہاز جمیل
顏色: 白色 | 3 photo(s)
Author: a***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جميل مثل الصورة بس ليش راس الشاحن صغير وابو اثنين فقط
顏色: 藍色 | 1 photo(s)