
alicegarden 这款30英寸长的合成假发,拥有自然波浪卷发造型,颜色为迷人的黑色。假发带有刘海设计,非常适合女士日常佩戴,是一款自然耐用的假发,也是送给女士的理想礼物。
SKU: sb260512173258048865044
Price and availability
HK$86.00
假髮長度
30 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

30 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 275 g |
| 長度 | 76 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260512173258048865044 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.