

alicegarden 这款30英寸长的合成假发,采用自然直发造型,拥有迷人的黑棕色。假发带有刘海设计,非常适合女士日常佩戴,外观自然逼真,是送给女士的理想礼物。
SKU: sb260320111125268152602
Price and availability
HK$74.84
假髮長度
30 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護


30 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 255 g |
| 長度 | 76 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260320111125268152602 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.