
alicegarden 这款18英寸长的合成假发,拥有自然直发造型和迷人的黑色眉毛。刘海设计,使这款假发非常适合女士日常佩戴,打造自然逼真的外观,是送给女士的理想礼物。(不含配件)
SKU: sb260316151600452290133
Price and availability
HK$75.11
假髮長度
18 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

18 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 180 g |
| 長度 | 48 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260316151600452290133 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.