

alicegarden 这款16英寸长的合成假发,采用自然直发造型,色彩绚丽夺目。假发带有刘海设计,非常适合女士日常佩戴,外观自然逼真,是馈赠佳品。(不含配件)
SKU: sb260313134185696225183
Price and availability
HK$119.00
假髮長度
16 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護


16 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 285 g |
| 長度 | 40 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260313134185696225183 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.