Author: s***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: とても褒められました!またリピしたいと思います
顏色: 巧克力棕


12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Chocolate Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 130 g |
| 長度 | 32 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260316172791045969512 |
Author: s***l
Date:
Review: とても褒められました!またリピしたいと思います
顏色: 巧克力棕
Author: t***u
Date:
Review: 何か茶色いですね。茶色い。
顏色: 巧克力棕
Author: p***k
Date:
Review: كلش حلو انصح بيه رائع جدا جدا
顏色: 巧克力棕
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.