Author: C***I
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值高: 我直接剪了空氣瀏海, 髮尾剪短。非常適合我
顏色: 棕色


26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 210 g |
| 長度 | 64 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25100987721170224 |
Author: C***I
Date:
Review: CP值高: 我直接剪了空氣瀏海, 髮尾剪短。非常適合我
顏色: 棕色
Author: m***5
Date:
Review: Comfortable to wear: Its really nice, long, same as the pic
顏色: 棕色
Author: 4***y
Date:
Review: Not too thick or thin; looks most like natural hair
顏色: 黑色
Author: k***o
Date:
Review: Yes it’s soo beautiful I love it
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.