Author: a***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 黑棕色 | 3 photo(s)


28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 275 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25061835506488401 |
Overall Rating: 4.72/5
Author: a***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 黑棕色 | 3 photo(s)
Author: k***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very cute and surprisingly natural looking
顏色: 棕色
Author: k***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s really nice I love it
顏色: 黑棕色
Author: n***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ကြိုက်လိုက်တာ😍😍😍😍🫶🏻🫶🏻🫶🏻🫶🏻📦📦📦📦🏷️🏷️🏷️🏷️
顏色: 黑棕色 | 1 photo(s)