Author: B***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 超級好的畫質 音質也不錯~重點是不貴又好用!!超喜歡的啦
顏色: pro白色
白色
白色pro ktv
pro白色
pro 白色(加收納包)
pro白色(附遊戲機)
| Material | ABS |
| Plug(Voltage) | UK Plug(220-240V) |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Mounting Type | Tabletop Mount |
| Additional installation costs | No installation fees |
| Screen Resolution | 1920*1080 |
| Usage | Portable |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 1080P |
| Brightness | 1000 to 1499 lm |
| Contrast Ratio | 1,000 to 1,999:1 |
| Power Supply | Wall Plug |
| Display Type | LCD |
| ANSI | Other |
| Projection size | 20-120" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Color Gamut | DCI-P3 |
| Lamp Life | >3000 |
| Features | Speakers |
| Wireless Property | With Wi-Fi function |
| SKU | se2403091360157558 |
Brand Name: ZZPQVT
Quality: 2705776 people said the quality is very good!
Author: B***o
Date:
Review: 超級好的畫質 音質也不錯~重點是不貴又好用!!超喜歡的啦
顏色: pro白色
Author: 8***9
Date:
Review: 贊贊贊贊贊贊贊贊贊贊贊贊
顏色: 白色
Author: c***0
Date:
Review: Cp值超高!!!台灣選美規插頭可以用
顏色: 白色
Author: 傷***湯
Date:
Review: 很優秀
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.