Author: e***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 😍😍😍😍😍 وصل مغلف كويس جدا
顏色: Starry Blue

128G
| Color | Phantom Black |
| RAM | 12G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | ZTE |
| Model | Zte Blade A55 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.73" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 8MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | SC9863A1 |
| SKU | sw2410173893350545 |
Overall Rating: 4.95/5
Author: e***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 😍😍😍😍😍 وصل مغلف كويس جدا
顏色: Starry Blue
Author: d***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Was good lived it so much
顏色: 魅影黑
Author: s***r
Rating: 3/5 ★★★☆☆
Date:
Review: poor quality
顏色: Starry Blue
Author: o***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جوال حلو
顏色: Starry Blue