Author: y***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: sangat bagus
顏色: 銀灰

64G
| Color | Silver Gray |
| RAM | 6G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | ZTE |
| Model | Zte Blade A35e |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.52" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 8MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 576 x 1280 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | SC9863A1 |
| SKU | sw25052122532486481 |
Brand Name: ZTE
Quality: 8190792 people said the quality is very good!
Author: y***i
Date:
Review: sangat bagus
顏色: 銀灰
Author: k***r
Date:
Review: Good items and fast delivery.
顏色: 銀灰
Author: b***u
Date:
Review: very nice mobile phone use for all
顏色: 銀灰
Author: b***0
Date:
Review: حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو حلوووووو
顏色: 銀灰
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.