
NEW
ZHENZITAI 1支斜角腮红刷,专业粉底刷 #47,散粉刷,粉底刷,修容刷,化妆刷,女士面部化妆工具
SKU: sb260510153107313024849
Price and availability
HK$23.00
規格
47#粉底刷-一支裝
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

47#粉底刷-一支裝
| Material | Polyamide |
| Handle Material | Wood |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Black |
| Type | Foundation Brushes |
| Benefits | Long-Wearing |
| 高度 | 1.3 cm |
| 長度 | 18 cm |
| 寬度 | 1.5 cm |
| 袋子尺寸 | 18.5*8.5*1.3 cm |
| SKU | sb260510153107313024849 |
Brand Name: ZHENZITAI
Quality: 8755332 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.