
YTRUNS 多种颜色和淡淡香味,控油面膜,适合油性肌肤,妆前使用,吸油效果好,便携式控油面纸,适合日常和旅行使用
SKU: sb260331162431698720078
Price and availability
HK$46.00
規格
1BOX
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1BOX
| Composition | 100% Linen |
| Material | Paper |
| Function | Oil Absorption |
| Type | Blotting Paper |
| Color | Multicolor |
| 寬度 | 13 cm |
| 長度 | 9 cm |
| 高度 | 5 cm |
| SKU | sb260331162431698720078 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.