Author: b***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: awesome 👌
顏色: 彩色
尺寸: 藍色

藍色
X10 Pro白色
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | No |
| Output Resolution | 720*480 |
| Refresh Rate | 30Hz |
| Support Somatosensory | No |
| Support VR | No |
| With/Without Gamepad | Yes |
| Device Interface | Wire |
| RAM | 2GB |
| Built In Storage | 128GB |
| Wireless Property | None |
| SKU | se25092020414917662 |
Author: b***g
Date:
Review: awesome 👌
顏色: 彩色
尺寸: 藍色
Author: k***u
Date:
Review: awesome, with may games so impressed I love it, and my baby boy is so impressed
顏色: 彩色
尺寸: 藍色
Author: K***9
Date:
Review: 😻🦋😻🦋😻🦋😻🦋😻😻🦋😻🦋😻🦋😻🦋😻🦋
顏色: 彩色
尺寸: 白色
Author: s***5
Date:
Review: So good shein is really coming thru with the quality
顏色: 彩色
尺寸: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.