Author: c***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wow ang gandGanda nNg item. sulit talaga sa price niya. yung specs ng item sulit sa price😍😍😍
顏色: 藍色

6GB+128GB
| Color | Black |
| RAM | 6G |
| Connection Method | None |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Redmi Note 14 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 108MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 20MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G91-Ultra |
| SKU | sw25031218277127738 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 8769081 people said the quality is very good!
Author: c***k
Date:
Review: Wow ang gandGanda nNg item. sulit talaga sa price niya. yung specs ng item sulit sa price😍😍😍
顏色: 藍色
Author: p***6
Date:
Review: Fast delivery. Good quality product.
顏色: 藍色
Author: t***0
Date:
Review: Good product
顏色: 藍色
Author: b***6
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.