Author: h***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: سعرها مناسب عن السوق Easy to wear: جدا Comfortable to wear: مريحة
顏色: 間色

8 Inch
| Color | Piano Color |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 90 g |
| 長度 | 20 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2303249373969636 |
Author: h***1
Date:
Review: Value for money: سعرها مناسب عن السوق Easy to wear: جدا Comfortable to wear: مريحة
顏色: 間色
Author: d***u
Date:
Review: So far it's a nice wig for it's price
顏色: 間色
Author: h***1
Date:
Review: ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
顏色: 間色
Author: b***0
Date:
Review: ألوانها حلوه عجبتني حيل وشعرها ناعم تماما مثل مافي الصورة انصح فيها بقوه
顏色: 間色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.