Author: j***q
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 設計佳 質感好 材質優 值得關注
顏色: 黑色
3 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 80 g |
| 長度 | 5 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2305176928984174 |
Author: j***q
Date:
Review: 設計佳 質感好 材質優 值得關注
顏色: 黑色
Author: n***a
Date:
Review: Perfect fit Love it down
顏色: 黑色
Author: J***s
Date:
Review: I love my orders very much,the sizes are accurate and also the materials of the items is strong. The shipping didn’t take too long a the prices are reasonable aswell! I love ❤️ love ❤️ shopping on SHEIN ❤️
顏色: 黑色
Author: D***n
Date:
Review: same as picture and good quality i recommend
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.