Author: h***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 黑色

12 Inch
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 206 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb2312259666556787 |
Author: h***i
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 黑色
Author: s***6
Date:
Review: المنتج يستحق المبلغ المدفوع: نعم من السهل على ارتداء: نعم مريح للارتداء: نعم
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.