
Shmian 10/50片装睫毛胶带 无纺布微孔睫毛嫁接胶带 化妆睫毛配件用品 睫毛提升微孔胶带
SKU: sb260226182153745407625
Price and availability
HK$84.00
規格
50Pcs
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

50Pcs
| Material | PC |
| Applicable Scene | Bedroom |
| Color | Multicolor |
| Type | Eyelid Stickers |
| 長度 | 5 cm |
| 寬度 | 0.6 cm |
| 高度 | 0.1 cm |
| SKU | sb260226182153745407625 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.