
Scratch And Dent Refurbished - Asus Chromebook 11.6" 4GB 32GB EMMC Celeron N4000 1.1GHz ChromeOS, Dark Gray
SKU: se260515073810396987916
Price and availability
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Condition | Refurbished |
| Brand | ASUS |
| Screen Size Range | 11.9" & Under |
| Screen Size | 11.6" |
| Screen Resolution | 1366 x 768 |
| CPU Brand | Intel |
| Laptop Type | Normal Laptops |
| GPU Memory | 512MB & Under |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | Power Adapter |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se260515073810396987916 |
Brand Name: ASUS
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/ASUS-sc-0141749060.html
Quality: 1871389 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.