Author: c***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 材質舒適,帽子很有質感,非常推薦
顏色: 紫色
尺寸: 均碼

| Material | Satin |
| Composition | 100% Polyester |
| Ideal for | Women |
| Color | Mauve Purple |
| Type | Hair Drying Towels |
| 長度 | 34 cm |
| 寬度 | 34 cm |
| 高度 | 1.5 cm |
| SKU | sb2307120411191726 |
Author: c***7
Date:
Review: 材質舒適,帽子很有質感,非常推薦
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: 8***3
Date:
Review: 實際商品和描述一致,尚未使用,感覺還可以。
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: a***4
Date:
Review: 材質摸起來不怎麼樣哈哈
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: a***7
Date:
Review: 實物與照片相同質感好很推薦有自己整理頭髮的妹子們購買
顏色: 藕粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.