
SOYES 迷你安卓智能手机,解锁智能手机,3.0 英寸高清屏幕迷你手机,袖珍手机,学生手机,双 SIM 卡/相机/GPS/面部识别,带有有趣的教育应用程序/学习/游戏/绘画/卡通,适合儿童/青少年的理想手机
SKU: sw25032515619821228
Price and availability
HK$293.00
機身內存
3+64GB-粉紅色
3+64GB灰色
3+64GB-黑色
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

3+64GB-粉紅色
3+64GB灰色
3+64GB-黑色
| Color | Recolor |
| Brand | SOYES |
| Model | Soyes Mini Small Phone |
| Screen Size | 3" |
| Rear Camera | 2MP |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 2000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw25032515619821228 |
Brand Name: SOYES
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Soyes-sc-014736756.html
Quality: 4247788 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.