

alicegarden 30英寸长合成卷发假发,自然波浪发型,巧克力棕色。带刘海设计,采用耐热纤维制成,经久耐用。这款假发非常适合日常佩戴,外观自然逼真,宛如真发。也是送给女性的绝佳礼物。
SKU: sb260413174623988293673
Price and availability
HK$140.42
假髮長度
30 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護


30 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Chocolate Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 75 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260413174623988293673 |
Brand Name: alicegarden
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/alicegarden-sc-0142100385.html
Quality: 7920147 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.