
NEW
SEAGO 2026新款四合一女士电动剃毛器,可充电,干湿两用,无痛脱毛,适用于面部、腋下、比基尼线及全身,电池容量:500mAh
SKU: sb260515105132505286101
Price and availability
HK$92.71
尺寸
漸層粉
顏色
彩色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

漸層粉
彩色
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 18 cm |
| 寬度 | 4 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb260515105132505286101 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.