Author: l***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The quality is good!
顏色: 粉色
尺寸: 均碼

| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Oval |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blue |
| Type | Folding Comb |
| 長度 | 7.7 cm |
| 寬度 | 7.8 cm |
| 厚度 | 2.7 cm |
| SKU | sb2305313505088919 |
Author: l***5
Date:
Review: The quality is good!
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: S***e
Date:
Review: LIKE IF U STAN TWICE ‼️
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: a***i
Date:
Review: perfect for back to school! very cute necessity although i can’t seem to figure out how to lock it closed
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: m***l
Date:
Review: Very cute. Great for traveling
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.