
Refurbished - MSI Raider 18 HX Gaming Laptop Intel Core I9-14900HX NVIDIA GeForce RTX 4080 32GB RAM 1TB SSD 18.0" QHD+ Windows 11 Home (A14VHG-251US)
SKU: se260514010528361340726
Price and availability
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Condition | Refurbished |
| Brand | MSI |
| Screen Size Range | 17" & Above |
| Screen Size | 18.0" |
| Screen Resolution | 2560 x 1600 |
| CPU Family | Core i9 |
| Operating System | Windows 11 |
| GPU Memory | 12GB |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | Power Adapter |
| SKU | se260514010528361340726 |
Brand Name: MSI
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/MSI-sc-0141762529.html
Quality: 5127847 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.