
Refurbished Apple IPhone 13 Mini A2481 (Fully Unlocked) 128GB Starlight (Grade A+)
SKU: sw260115100089689704974
Price and availability
HK$2,036.84
機身內存
128GB
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

128GB
| Color | White-grade A+ |
| RAM | 4G |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 13 mini |
| Screen Size | 5.4" |
| Rear Camera | 12MP |
| Condition | Refurbished |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 2400mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Apple |
| SKU | sw260115100089689704974 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 4890738 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.