
Refurbished Apple IPhone 12 (Fully Unlocked) Grade A - Blue
SKU: sw260303092304443285872
Price and availability
HK$3,213.79
機身內存
128G
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

128G
| Color | Blue |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 12 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Version | US Version |
| Condition | Refurbished |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2532*1170 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Apple |
| SKU | sw260303092304443285872 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 9501786 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.