
NEW
Redmi A7 Pro NFC 全球版智能手机,6.9 英寸大屏,6000mAh 大容量电池,支持 15W 快充,搭载小米 HyperOS 系统,配备 1300 万像素 AI 双摄像头。
SKU: sw260324145080705091065
Price and availability
起價
HK$1,054.00
顏色:橘色
大圖
機身內存
4GB+64GB NFC
4GB+128GB NFC
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
4GB+64GB NFC
4GB+128GB NFC
| Color | Orange |
| Connection Method | NFC |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.9" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 720P |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T7250 |
| SKU | sw260324145080705091065 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 1293017 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.