- Video











4*2U型編織灰色直髮假髮,42英吋超長直銀灰色合成假髮,彈性帽設計,適合日常配戴與節日聚會,適合所有膚色
SKU: sb260409174504371889992
Price and availability
HK$205.00
假髮長度
42inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
42inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Red Ombre |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 320 g |
| 長度 | 105 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb260409174504371889992 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.