Author: 美***人
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 假髮的材質很好 原本以為會很差結果其實還不錯耶
顏色: 白色
28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | White |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 290 g |
| 長度 | 75 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb2302150409631548 |
Author: 美***人
Date:
Review: 假髮的材質很好 原本以為會很差結果其實還不錯耶
顏色: 白色
Author: m***e
Date:
Review: 頭頂頭髮稀疏 可惜了
顏色: 白色
Author: T***a
Date:
Review: 質量非常好,與賣家描述的完全一致, 真的很喜歡,完全超出期望值,發貨速 度非常快,包裝非常仔細、嚴實,物流公司服務態度很好,運送速度很快,很滿意的一次購物質量很好, 希望更多的朋友信賴. 店主態度特好, 我會再次光顧的好賣家 贊,發貨迅速,態度很好,很滿意!很好很好!
顏色: 白色
Author: a***0
Date:
Review: CP值高: 👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.