
Rechargeable Cervical Spine Massager, Portable Electronic Mini Massager For Neck Back, 1 Host With 2 Patches & 1 USB Cable
SKU: sb2303156955824790
Price and availability
HK$173.00
技術規格
USA
尺寸
均碼
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

USA
均碼
| Material | Polyurethane(PU) |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Type | Neck Massage Instrument |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| 長度 | 15.5 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| 高度 | 2.8 cm |
| SKU | sb2303156955824790 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.