
AXH 可充电腹肌训练器,肌肉强化器材/男女通用终极家用健身装备
SKU: sb260330153991856085363
Price and availability
HK$156.47
尺寸
藍色
顏色
彩色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

藍色
彩色
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Type | Abdominal Massage Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| 長度 | 60 cm |
| 寬度 | 22 cm |
| 高度 | 2.3 cm |
| SKU | sb260330153991856085363 |
Brand Name: AXH
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/AXH-sc-0145821526.html
Quality: 2388779 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.