Author: m***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Guys legit to Ive checked the specs and all no charger tho its fine! Sobrang solid para sa price na nakuha ko!
顏色: 銀色
起價
8GB+256GB
12GB+256GB
16GB+512GB
| Color | Silver |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme GT6 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.8" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 32MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1264 x 2780 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 5500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Snapdragon 8s Gen3 |
| SKU | sw2406061269636300 |
Brand Name: Realme
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Realme-sc-014484822.html
Quality: 4783706 people said the quality is very good!
Author: m***4
Date:
Review: Guys legit to Ive checked the specs and all no charger tho its fine! Sobrang solid para sa price na nakuha ko!
顏色: 銀色
Author: p***4
Date:
Review: Good item
顏色: 銀色
Author: r***f
Date:
Review: soo good...
顏色: 銀色
Author: M***e
Date:
Review: good
顏色: 銀色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.