
NEW
Realme C100 5G 手机,4+128GB 存储,7000mAh 电池,搭载联发科天玑 6300 处理器,后置 5000 万像素主摄像头
SKU: sw260316181456280191499
Price and availability
HK$1,516.00
顏色:紫色
大圖
機身內存
4GB+128GB
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

4GB+128GB
| Color | Purple |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 16 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 8MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 144 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1560 x 720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 7000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 6300 |
| SKU | sw260316181456280191499 |
Brand Name: Realme
Quality: 728720 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.