Author: l***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Veryyyy Nnsjauaygabsnajahauauahicee♥️
顏色: 綠色 | 1 photo(s)
8GB+256GB
| Color | Black |
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme 14x |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 5 |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 8MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Cell Phone Features | Water Resistant |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 6300 |
| SKU | sw25021821954536633 |
Overall Rating: 4.90/5
Author: l***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Veryyyy Nnsjauaygabsnajahauauahicee♥️
顏色: 綠色 | 1 photo(s)
Author: m***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Legit purchased! thank you
顏色: 黑色
Author: m***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: photo not related but the item i received is so nice, highly recomemended!
顏色: 黑色
Author: s***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality and price.
顏色: 綠色