- Video












14X 5G 无锁智能手机:6.67 英寸 FHD+ 120Hz 显示屏,天玑 6300 5G 芯片,6GB+128GB,5000mAh 电池,支持 15W 充电,Android 15 系统(黑色)
SKU: sw25061111177331224
Price and availability
HK$1,246.00
機身內存
6GB+128GB
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
6GB+128GB
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme 14x |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1560 x 720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 6300 |
| SKU | sw25061111177331224 |
Brand Name: Realme
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Realme-sc-014484822.html
Quality: 5100559 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.