Author: a***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 出貨速度快 商品品質很棒 價格也很親民❤️ 謝謝賣家 有機會一定會持續回購💗
顏色: 粉色
尺寸: 均碼


| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Pink |
| Pattern Type | Plants |
| Shapepattern | Special shape |
| Style | Y2K |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 10 cm |
| 長度 | 18 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| SKU | sb2405311612287317 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 3789251 people said the quality is very good!
Author: a***6
Date:
Review: 出貨速度快 商品品質很棒 價格也很親民❤️ 謝謝賣家 有機會一定會持續回購💗
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: w***2
Date:
Review: 此款看起來很不OK內裡的資料像紙做的
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: j***8
Date:
Review: 本次購買的衣服、商品都非常滿意。
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: c***4
Date:
Review: 實用又可愛☺️😄😄😄😄😄
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.