Author: s***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s very good
顏色: 白色
尺寸: 均碼


| Material | PMMA |
| Shapepattern | Irregular |
| Style | Y2K |
| Color | White |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| 寬度 | 8 cm |
| 長度 | 12 cm |
| SKU | sb25080531490422641 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 7261349 people said the quality is very good!
Author: s***8
Date:
Review: It’s very good
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 8***1
Date:
Review: 不錯蠻值得買的可以用來裝飾
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: g***9
Date:
Review: 東西跟照片一樣很好,可以放心購買
顏色: 透明色
尺寸: 均碼
Author: s***y
Date:
Review: 顏色鮮艷質感好 到貨不快但商品佳 期待回購
顏色: 粉色3
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.