Author: 8***6
Date:
Review: 物超所值下次有需要會再回購!
顏色: 粉色
尺寸: 均碼


| Material | ABS |
| Pattern Type | Letter |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 21.5 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| 高度 | 3.5 cm |
| SKU | sb25011576884858576 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 4669659 people said the quality is very good!
Author: 8***6
Date:
Review: 物超所值下次有需要會再回購!
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: 廖***妮
Date:
Review: 很棒很棒很棒很棒
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: 9***9
Date:
Review: Very good looking, good quality satisfied with my product. Comfortable to use ... price friendly.. delivery timing is perfect also.. neat item
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: z***0
Date:
Review: Just perfect 🤩 very beautiful 😍
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.