
頭戴式耳機Kraken X 有線頭戴式電競遊戲耳機耳麥 7.1環繞聲 超輕盈舒適感
SKU: se251204540335131606
Price and availability
HK$269.10
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Material | Polyamide |
| Model | RAZER Kraken X |
| Pattern Type | Plain |
| Color | Black |
| Wireless Version | None |
| Driver Unit | 40mm |
| Ear Coupling Style | Over-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Scenes | Game |
| Noise Cancelling | None |
| Wireless Property | None |
| Features | With Mic |
| Interface | 3.5mm |
| Compatible Devices | Laptop |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connectivity Technology | Wired |
| Earcup Style | Closed-back |
| Microphone Type | Condenser Microphone |
| SKU | se251204540335131606 |
Brand Name: RAZER
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/RAZER-sc-0141817687.html
Quality: 3599007 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.