
NEW
7英寸儿童平板电脑,安卓13系统,2GB运行内存+32GB机身存储,1024*600 IPS触控屏,3000mAh电池,30万像素+200万像素双摄像头,802.11b 2.4G无线网络,带家长控制功能,附赠便携式保护套
SKU: se260415151214915488567
Price and availability
HK$336.00
機身內存
32GB
運行內存
2GB
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

32GB
2GB
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Supports USB OTG |
| Color | Pink |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se260415151214915488567 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 3368195 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.