Author: A***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it , connects perfectly to the WiFi
顏色: 粉色

32GB
2GB
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Blue |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Allwinner |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se25041788792492580 |
Author: A***i
Date:
Review: I love it , connects perfectly to the WiFi
顏色: 粉色
Author: a***7
Date:
Review: 100 percent the same as in the pic ,💯🔥🔥🔥🔥 quality🤍🤍🤍❤️💃💃💃💃🔥💯🎉🎉🎉
顏色: 粉色
Author: m***e
Date:
Review: Good tablet and works and would recommend it
顏色: 藍色
Author: 2***4
Date:
Review: I love it. it exactly as I expected
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.