Author: r***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: everything was perfect 👌
顏色: 藍色

64GB
3GB
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Supports USB OTG |
| Color | Pink |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Rockchip |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se251103027330622365 |
Author: r***h
Date:
Review: everything was perfect 👌
顏色: 藍色
Author: d***a
Date:
Review: very educateducational
顏色: 藍色
Author: m***o
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
顏色: 藍色
Author: s***8
Date:
Review: Very nice, delivered on time ....my boy loves it's so much and I can now use my phone in peace
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.