
QKZ AK6 Pro 有线耳机 3.5MM AUX 带麦克风 Hifi 重低音耳机防噪音音乐运动游戏入耳式耳塞
SKU: se2310193120209838
Price and availability
HK$97.00
技術規格
3.5mm
尺寸
均碼
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

3.5mm
均碼
| Material | ABS |
| Pattern Type | Colorblock |
| Driver Unit | 10mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | Black |
| Function | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Type | In-ear |
| SKU | se2310193120209838 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.