
NEW
QKZ AK6 铜驱动单元 HiFi 有线耳机,带麦克风,运动跑步耳机,低音立体声音乐耳机,音乐耳塞
SKU: se260414161924898760477
Price and availability
HK$72.01
尺寸
藍色
紫色
白色
黑色
紅色
顏色
彩色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

藍色
紫色
白色
黑色
紅色
彩色
| Material | ABS |
| Driver Unit | 8mm |
| Ear Coupling Style | Ear Buds (Intra-Concha) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Function | Built In Microphone |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Noise Cancelling | Noise Cancellation for Voice Call |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | se260414161924898760477 |