
具有微電流脈衝按摩功能的足底按摩墊,可usb充電的足底按摩機
SKU: sb2310315053348636
Price and availability
HK$69.00
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Material | ABS |
| Color | Black |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 30 cm |
| 寬度 | 29 cm |
| 高度 | 1 cm |
| SKU | sb2310315053348636 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.