Author: T***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 顏色很飽和,顯色度高
顏色: #01
金屬亮絲
| Color | #04 |
| Ingredients Attributes | Waterproof |
| Finish | Matte |
| Benefits | Long-Wearing |
| 高度 | 1.5 cm |
| 長度 | 13.5 cm |
| 淨重 | 3 g |
| 寬度 | 2 cm |
| SKU | sb251023618739335473 |
Brand Name: Pudaier
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Pudaier-sc-0145765987.html
Quality: 7250880 people said the quality is very good!
Author: T***s
Date:
Review: 顏色很飽和,顯色度高
顏色: #01
Author: c***9
Date:
Review: Cp值超高,好喜歡,買的太划算了!!
顏色: #02
Author: e***1
Date:
Review: 美美的好看款式特殊摸起來很舒服顏色好看
顏色: #01
Author: y***2
Date:
Review: 還沒用!看起來是還不錯的
顏色: #02
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.