
NEW
便携式淋巴轮廓面部刷,多功能,带凹槽淋巴引流面部刷头,可减轻下巴浮肿
SKU: sb260514105147518414180
Price and availability
HK$56.00
尺寸
木製的
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

木製的
| Material | WPC |
| Batteries Included | No |
| Target Use Body Part | Head |
| Color | Multicolor |
| Function | Relieve And Relax |
| Type | Body Massage Hammer |
| 長度 | 8 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sb260514105147518414180 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.